Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace na chatu

Banner
Showing 1 - 12 of 12 items
male-spotrebice Cofidis

Poradíme vám s výběrem matrace na chatu. Máme řešení i pro nejnáročnější klienty. Dodáváme všechny typy standardních i nadrozměrných velikostí. Máme řadu slevových akčních nabídek, díky kterým můžete ušetřit i několik tisíc korun. Objednávky odbavujeme do 24 hodin.

Matrace na chatu by měla být hlavně pohodlná

Chaty a chalupy jsou vyhlášenou českou specialitou. Řada chatařů a chalupářů tráví ve svých venkovských usedlostech všechny víkendy. Někdo se z města stěhuje na celou letní sezónu. Je tedy logické, že vhodnou matrací musíte vybavit i váš rekreační objekt. Výběrem matrace nemusíte trávit hodiny. Stačí, když se zaměříte na nejdůležitější kritéria a budete mít jasno během pár minut.

Jak vybrat ideální matraci na chatu?

Než začnete studovat technické parametry nebo skočíte bez rozmyslu po nejlevnější možné nabídce, položte si tyto dvě zásadní otázky:

  1. Jak často na chatě přespáváte? Pokud na chatu jezdíte pouze sporadicky a jedná se vyloženě jen o krátkodobou sezónní záležitost, můžete si s klidným svědomím pořídit levnější typ. Doporučujeme PUR. V případě, že jste na chalupě pomalu více než doma, postupujte stejně jako při výběru matrace pro každodenní spaní.

  2. Máte po operaci pohybového aparátu? Pokud vás trápí zdravotní potíže, které by se spaním na nevhodné matraci mohly zhoršit, bude pro vás lepší investovat do kvalitního produktu, i když jej budete využívat je příležitostně.

Co všechno musíte zohlednit:

  • Pružnost - má postel pevným rošt? Pak je ideální volbou pružinová matrace. Na staré postele se nejlépe hodí vysoké matrace, které nahradí pružnost moderního roštu.

  • Materiál - vybírejte materiály, které jsou prodyšné a odolné vůči vlhkosti. Pokud chatu využíváte pouze sezónně, může přes zimu navlhnout a v nejhorším případě i zplesnivět.

  • Tvrdost - máte často hosty? Zvolte si střední tvrdost, která obecně vyhovuje dospělým i dětem.

  • Doprava - nezapomeňte, že matraci musíte do vašeho letního sídla i nějak dopravit. Ideální jsou ty, které jsou smotané do role a bez problému je naložíte i do běžného osobního auta.

Chcete doručit novou matraci přímo na místo? Kontaktujte náš kvalifikovaný tým, který vás informuje o možnostech přepravy do vámi zvolené destinace.