Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Partnerské matrace

Banner
Showing 1 - 13 of 13 items
male-spotrebice Cofidis

Partnerské matrace jsou optimální volbou pro páry. Zalistovali jsme výběr nejzajímavějších produktů, které jsou vyrobeny z moderních materiálů. Vyberte si s partnerem individuálně stupeň tvrdosti, který pro vás bude komfortní. Vybrané zboží odešleme do druhého dne. Objednávky s místem doručení v Praze mají dopravu zdarma.

Partnerské matrace poskytují větší komfort než tradiční matrace na dvojlůžko

Jen málokterý pár má naprosto totožné nároky na tuhost matrace. Není to nic překvapivého. Abyste si vybrali naprosto dokonalou matraci, která bude splňovat všechny vaše nároky, musíte zohlednit hned několik technických parametrů. To je samo o sobě poměrně časově náročné. Stejně svědomitě je nutné přistupovat i k výběru matrací pro dvojlůžko. Na základě našich dlouholetých zkušeností vždy vybírejte individuálně. Nepřizpůsobujte se vašemu partnerovi. Brzy byste vaší velkorysosti litovali.

Jaké jsou hlavní výhody partnerských matrací?

Na matraci strávíme denně několik hodin, proto byste nikdy neměli snižovat nároky na své pohodlí. Po probuzení byste neměli mít problém vstát z postele. Nic by vás nemělo bolet a měli byste být perfektně odpočatí. To je ideální stav, kterého ale nikdy nedosáhnete, pokud si zvolíte stupeň tvrdosti, který vám není příjemný. Řešením je buď pořízení dvou individuálních matrací, nebo jedné partnerské. Rozdíl je především v ceně a v komfortu. Dvě individuální matrace vytvoří uprostřed rýhu, která nemusí být při ležení příjemná. Jádra partnerské jsou spojena obalem, takže na pohled i pocitově působí jako celek.

Pro koho je tento typ naprostou nutností?

  • Jeden z partnerů je mnohem těžší než ten druhý.

  • Každý z páru preferuje výrazně jiný stupeň tvrdosti.

  • Jeden z partnerů spí výhradně na zádech, druhý na břichu.

  • Jeden z partnerů má problémy s páteří nebo klouby.

Partnerská matrace představuje dokonalé pohodlí pro oba partnery. Nevíte, jak ji správně vybrat? Stačí zavolat a náš tým vám odborně poradí.