Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Anatomické matrace

Banner
Showing 1 - 18 of 18 items
male-spotrebice Cofidis

Dodáváme extrémně pohodlné anatomické matrace. V naší nabídce najdete bohatý výběr produktů vynikající kvality. Pořiďte si matrace s výraznou slevou. V rámci akční nabídky 1+1 můžete získat jeden kus zcela zdarma. Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů. Pokud máte jakékoliv otázky, můžete se obrátit na náš kvalifikovaný tým.

Anatomické matrace umožňují správné rozložení váhy lidského těla

Nehodláte při výběru nové matrace dělat žádné kompromisy? V tom případě jste na správné stopě. Tento typ splňuje ty nejvyšší nároky na pohodlí. Správné rozložení hmotnosti je pro pohodlný spánek naprosto zásadní. Speciálně vytvořené jádro se vám plně přizpůsobí bez ohledu na to, kolik vážíte a měříte. Budete spát v absolutním pohodlí a navíc můžete předejít nepříjemným zdravotním potížím.

Proč zvolit právě tento typ?

  • Na vaše svaly a klouby nebude v průběhu noci působit nepřiměřený tlak. Největší tlak je v oblasti bederní páteře a ramen. To je hlavní důvod, proč se po ránu cítíte celí rozlámaní a bolaví. Anatomická matrace se přizpůsobí každé části vašeho těla a poskytne jí přesně takovou oporu, kterou potřebuje. Tím pádem vás po probuzení nebude nic bolet.

  • Špatně zvolená matrace může mít lví podíl na kvalitu vašeho spánku. Převalujete se často ve snaze najít vhodnou polohu? Máte kvůli tomu problém s usínáním, nebo vás dokonce bolest v kloubech budí ze spaní? Anatomická matrace vám s obojím může výrazně pomoct. Hluboký a ničím nerušený spánek má nepopiratelně pozitivní účinky na naše fyzické a psychické zdraví.

  • Místa, na která naše tělo vytváří největší tlak, se proleží rychleji. Na příliš starých nebo nekvalitních matracích můžete vyležet důlek, který se už nikdy nevrátí do původní polohy. U anatomických vám tento problém nehrozí.


Dopřejte vašemu unavenému tělu klidný spánek v absolutním pohodlí.

Objednejte si kvalitní anatomické matrace z našeho e-shopu!