Matraci doručíme po PRAZE ještě dnes, a to zcela ZDARMA!
5.7.2024 - 6.7.2024 OTEVŘENO od 9.00 do 17.00

Antibakteriální matrace

male-spotrebice doprava-po-praze-zdarma
Showing 1 - 7 of 7 items
Banner Cofidis

Antibakteriální matrace jsou skvělou volbou nejen pro alergiky. Jsou stálou součástí naší široké nabídky exkluzivních produktů, stačí si jen vybrat. Prodáváme matrace s patentovanými technologiemi, které zajistí hygienickou čistotu. Zboží k vám dorazí maximálně do dvou pracovních dnů. V Praze je doprava zdarma a objednané matrace rozvážíme ještě v den objednávky.

Antibakteriální matrace vás zbaví virů a bakterií

Pro alergiky, atopiky a lidi trpící lupénkou jsou antibakteriální matrace doslova nutností. Jejich výjimečné vlastnosti ale oceníte, i když jste zcela zdraví. Pokud nechcete, nemusíte nikterak slevovat z vašich požadavků. Současná nabídka antibakteriálních matrací je velmi rozmanitá, takže si vybere opravdu každý přesně to, co mu nejlépe vyhovuje.

3 hlavní výhody antibakteriálních matrací

  1. Použití nejmodernějších technologií, které zabraňují množení virů a bakterií. Působí také preventivně proti vzniku plísní. Díky tomu na nich mohou bezpečně spát jedinci, kteří trpí silnými alergiemi. Nejčastěji je matrace ošetřena speciální patentovanou úpravou nebo je vyrobena z materiálů, které obsahují ionty mědi a stříbra.

  2. Jsou hygienicky čisté a prodyšné, takže se v nich neudržuje vlhkost. Materiály s ionty fungují na stejném principu jako funkční prádlo pro sportovce. Absorbují pachy a mají výborné termoregulační vlastnosti.

  3. Můžete si zvolit jádro z různých druhů pěn (PUR, studená, paměťová atd.). Antibakteriální matrace můžete vybírat samozřejmě i podle preferovaného stupně tvrdosti.

Naše doporučení

Vhodnou alternativou je pořízení antibakteriálního potahu. Pro alergiky a astmatiky je ale nejlepší možnou variantou matrace, která má antibakteriální jádro.

Relaxujte v naprosto čistém prostředí. Antibakteriální matrace vás zbaví plísní, bakterií i virů. Pro více informací kontaktujte náš kvalifikovaný tým.