Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Pevné rošty

Banner
Showing 1 - 11 of 11 items
male-spotrebice Cofidis

Pevné rošty.

Laťové rošty do postele jsou složeny z pevných dřevěných latí nebo dřevěných hranolků. Tyto rošty se vyznačují tím, že v posteli nepropružují a poskytují pevnou podporu. Laťové rošty získávají stále větší oblibu mezi lidmi, kteří preferují "tvrdší" spaní. Díky mezerám mezi latěmi také dobře odvětrávají. Matrace je na laťovém roštu rovnoměrně podpřena po celé své ploše.

Jednou z klíčových výhod laťových roštů je jejich vysoká nosnost a konstrukční pevnost. Tyto rošty jsou vyrobeny z masivního dřeva, jako je smrk, bříza, buk nebo jejich kombinace. Díky tomu jsou laťové rošty vysoce kvalitními výrobky, které poskytují spolehlivou podporu pro váš spánek.

V naší nabídce naleznete různé typy laťových roštů do postele, včetně pevných roštů, polohovacích roštů, roštů se vstupem do úložného prostoru a motorových roštů. V každé příslušné kategorii najdete široký výběr produktů, abyste mohli vybrat ten správný rošt odpovídající vašim individuálním potřebám.

Pokud máte jakékoli další otázky týkající se laťových roštů do postele nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli zajistit kvalitní a pohodlný spánek.