Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 48 hodin.
Doručení po Praze již v den objednání.

MPO matrace patří mezi ty nejlepší na českém trhu

Proč MPO matrace patří k těm nejlepším?

MPO matrace je firma, která již 16 let vyrábí matrace nejvyšší kvality. Se zárukou vysoké profesionality a zodpovědnosti saturují český trh produkty z ověřených materiálů. Pro svou výrobu nikdy nepoužívali a nepoužijí asijské produkty a komponenty.

Technologie a materiály

Ruční výroba matrací je velmi náročná na manipulaci, pečlivost a přesnost při kompletaci. Firma MPO matrace klade při výrobě vysoký důraz na kvalitu jednotlivých materiálů a látek.

Moderní technologie řezání pěn umožňují vyrábět nejrůznější tvary matrací a přířezů z PUR, HR, VISCO i latexových pěn. Díky tomu umí firma MPO matrace vyrobit různé výšky a tvary přesně dle požadavku zákazníka. Zpracují pěny do jakýchkoliv tvarů. Vyrábí matrace do kamionů a obytných přívěsů. Zároveň navrhují a poskytují vhodný materiál, včetně potahů.

Nejde jen o klasické obdélníkové tvary matrací v různých rozměrech a výškách, ale i o kruhové tvary a nepravidelné tvary polstrů nábytkových dílců, sedáků, ortopedických pomůcek a obalů.

Používaná lepidla jsou na latexové bázi, jsou certifikovaná a zcela zdravotně nezávadná. Zručnost švadlen oceníte na perfektním zpracování švů a pečlivém začištění. Na potahy jsou používány kvalitní materiály od biobavlny až po speciální zdravotnické materiály.

Novinky pro náročné zákazníky

Firma MPO dokázala do výroby implementovat inovativní postupy. Novinkou v jejich produktové řadě jsou matrace s antibakteriálními vlastnostmi s obsahem mědi a stříbra. Další zajímavostí jsou matrace přírodní s použitím koňských žíní, mořské trávy a bylinných esencí. Pro nejnáročnější klientelu vyrábí matrace z BIOGreen pěny. Na rozdíl od běžných pěn je v BIOGreen pěně vyšší podíl esenciální přírodních olejů z kokosových ořech, lnu a vlny. Matrace z této pěny mají výborné regenerační a antibakteriální vlastnosti.

Chci MPO matraci

Naše nabídka MPO matrací

I my máme v nabídce kvalitní ortopedické matrace od českého výrobce matrací MPO. Nyní ve speciální akci 1+1 zdarma. Tyto matrace jsou vyráběny složením několika druhů materiálů, např. PUR pěny a studené pěny. K této výhodné nabídce dostanete nyní ještě jako dárek 2 polštářky.

Do naší nabídky jsme zahrnuli partnerskou 7 zónové matrace MPO Xena s nosností 120 kg a výškou 14 cm, tužší 7 zónové matrace MPO Regina, partnerské 7 zónové matrace MPO Fantasy a ortopedické 7 zónové partnerské matrace Memory Comfort, která je vysoká 20 cm a je velmi vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů.

Tyto matrace velmi dobře odvádí teplo. Doporučujeme je i sportovcům a lidem, kteří vykonávají fyzicky náročné zaměstnání.

Spolupráce a partnerství jako další krok ke spokojeným zákazníkům

Recenze spokojených uživatelů hovoří jasně. MPO matrace je velmi solidní firma s mnohaletou zkušeností, s výborným předprodejním a prodejním servisem, pružnou a kvalitní výrobou.

Jsme rádi, že můžeme prezentovat české výrobky a poctivou českou práci.