Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace pro hotely - velké množství matrací za super cenu!

Sháníte matrace do hotelu? Máme pro vás několik tipů!

Splnit přání zákazníkům a dopřát jim skvělý a kvalitní spánek je přednost každého hotelového komplexu, apartmánu, penzionu či ubytovny. Naše osvědčené matrace ve výhodných cenách se zárukou nejvyšší kvality budou pro Váš hotel či ubytovnu správnou volbou.

Na cestách a na dovolené se všichni chceme dobře vyspat, načerpat správnou energii, odpočinout si po náročném dni nebo strávit romantickou noc s milovanou osobou? Čistá, kvalitní matrace je jedním z nejčastěji hodnocených ukazatelů v recenzích hotelů. Chcete-li spojené zákazníky a hosty, kteří se rádi vrací, nesmíte podcenit výběr správných matrací a lůžkovin.

Pro hosty, kteří přespí jen několik dní, není nutné pořizovat matrace zdravotní a ortopedické. Je ale vhodné myslet na snadnou údržbu a ochranu matrace.
Matrace pro hotely by měly mít snímatelný a pratelný potah nejlépe na 60 až 90 °C. Optimální hotelové potahy matrací by měly mít antibakteriální a hypoalergenní úpravu. Pro vyšší hygienu lůžka, snazší údržbu a delší životnost doporučujeme používání chráničů matrace.

Pro komplexní nabídku nabízíme prostěradla, přikrývky a polštáře a luxusní přehozy na postel.

Chci hotelové matraci

Naše tipy pro hotelové matrace:

  • Vysoce luxusní sendvičová matrace MASÁŽ RELAX výšky 17 cm z profilované pěny v kombinaci s dvou pěn je vysoce moderní a kvalitní sendvičová matrace s možností volby tuhosti pouhým otočením matrace. 7 zón poskytuje tělu i páteři správnou oporu a komfort v každé poloze.

    Struktura matrace má vysokou pórovitost a díky tomu je zajištěno vynikající odvětrání, které zamezuje zbytečnému nočnímu pocení. Zvýšená prodyšnost chrání matraci také proti roztočům a bakteriím.
  • Matrace ze studené pěny MORFEUS PLUS 19 cm je vyrobena ze elastické studené pěny HR, která je současným trendem v oblastí zdravého spánku. Studená pěna s otevřenou buněčnou strukturou s velkými póry je velmi vzdušná. Vysoká vzdušnost zamezuje množení roztočů a plísní v jádru matrace, současně tak zamezuje nadměrnému pocení a zachovává vysokou hygienu lůžka. Vyznačuje se vysokou tvarovou stálostí a dobrou životností. Vynikající anatomické vlastnosti zajistí nejvyšší spánkový komfort.
  • Oboustrannou taštičková matrace DAKOTA PLUS výšky 20 cm, která je dle stupně tvrdostí přizpůsobená i pro ty nejnáročnější zákazníky. Matrace obsahuje stranu s kokosem se stupněm tuhosti H4 a stranu s vysoce kvalitní polyuretanovou pěnou se stupněm tuhosti H3. Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách z netkané textilie. Díky tomu, že každá pružina je zakotvena do samostatné části, dochází k eliminaci ochabování jednotlivých zón (protože každá z pružin se nachází v samostatné taštičce a pracuje nezávisle na ostatních).

    Matrace je opatřena moderním vzdušným potahem, který zamezuje výskytu plísní a udržuje matraci čistou. Antialergický potah je pro vyšší komfort prošitý tvarovaným dutým vláknem umožňujícím rychlý odvod potu.

Profesionální a vstřícný přístup

Jsme mladá, ale rychle expandující společnost. Díky mnohaletým zkušenostem našich zaměstnanců nabízíme vysoce odbornou pomoc a poradenství, profesionální komunikaci, spolehlivost a vstřícný individualizovaný přístup.

Široká nabídka naší společnosti jistě uspokojí představy všech poskytovatelů nejrůznějších ubytovacích služeb. Nabízíme matrace jak ekonomicky výhodné, tak matrace luxusní. Na základě vzájemné komunikace doporučíme to nejlepší dle vašich konkrétních požadavků. Garantujeme rychlé dodání a záruku nejlepší kvality za přijatelné ceny.

Požadujete jen několik kusů matrací? Využijte nabídky z akcí 1+1.

Potřebujete větší množství matrací nebo kompletní objednávku pro Vaše ubytovací zařízení? Zpracujeme pro Vás zdarma výhodnou individuální nabídku. Kontaktujte nás.

Chci hotelové matraci