Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Taštičkové matrace

Showing 1 - 9 of 9 items

Současný trh nám předkládá nespočet typů matrací. Vyznat se nich může být oříšek, zejména s ohledem na rychlý technologický vývoj, kterým projdou, než se je rozhodneme vyměnit. Při hledání nového kousku rozhodně stojí za to zvážit nákup taštičkové matrace! Svým komfortem se řadí k absolutní špičce a jejich kvalitu potvrzují i lékaři a nezávislé testy.

Taštičková matrace - v čem spočívá unikátnost její konstrukce?

Podstatou je jádro tvořené ocelovými pružinami. Každá pružina je uložena ve své vlastní textilní kapse, tzv. taštičce, které jsou vzájemně pospojovány. Ne tak jednotlivé pružin. Ty jsou oddělené, což umožňuje jejich na sobě nezávislou reakci při zatížení. Díky tomu, že při stlačení nedochází k deformaci všech komponent, lze taštičkovou matrací doporučit i párům, jenž preferují jednu společnou matraci namísto dvou oddělených jednolůžkových. Odizolování pružin garantuje maximálně klidný spánek pro oba. Pohyb jednoho na své polovině matrace nezapříčiní pohyb matrace na polovině druhého a vzájemné rušení tak odpadá..

Prohlédněte si naši nabídku taštičkových matrací! Přinášíme vám kvalitní modely různých rozměrů a technických parametrů za bezkonkurenční ceny!

Jaké jsou výhody matrací s taštičkovými jadrem?


 • Výborné bodové rozložení váhy.

 • Velmi elastické - přizpůsobí se konturám těla.

 • Ortopedické vlastnosti - perfektně zafixuji páteř.

 • Použití různě silných drátů umožňuje anatomické zónování.

 • Vysoká nosnost až do 150 kg.

 • Maximálně prodyšné - dobrá cirkulace vzduchu udržuje matraci v perfektním hygienickém stavu, zabraňuje vzniku plísní a množení roztočů.

 • Odolnost a dlouhá životnost v porovnání s ostatními typy matrací.

Máte dotazy? Využijte našeho telefonického poradenství! Jsme vám k dispozici i prostřednictvím online chatu!


5 nejlepších taštičkových matrací dle našeho výběru

V kategorii taštičkových matrací jsme pro vás připravili následující doporučení. Nechte se jimi inspirovat nebo si prohlédněte kompletní nabídku za výjimečné ceny!

 • taštičková matrace 80 x 200 cm

Tip: ortopedická matrace BORNEO

Tuto středně tuhou matraci si oblíbili i naši zákazníci. Charakterizuje ji 7-zónové jádro, vysoká hustota pružin a nosnost až 150 kg. Model je opatřen ochranným hypoalergenním potahem. Pomáhá absorbovat pot a odvádět vlhkost od těla. Snadno jej z matrace sejmete a vyperete.

 • taštičková matrace 90 x 200 cm

TIP: ortopedická matrace ZEUS ALOE VERA

Vysoce kvalitní matrace, která uspokojí i velmi náročné klienty! S hustotou téměř 300 pružin/m2 se může pochlubit bezchybným přizpůsobením se tělu, skvělou fixaci páteře a nosností do 130 kg. K její výrobě byly použity pouze materiály šetrné k životnímu prostředí. Z vnější strany je matrace chráněna před znečištěním a mechanickým poškozením potahem z aloe vera.

 • taštičková matrace 120 x 200 cm

Tip: zdravotní matrace DAKOTA PLUS

Oboustranná matrace s nosností až 150 kg vám nabídne excelentní ortopedické vlastnosti. Je vhodná pro ty, kteří upřednostňují středně tuhé a velmi tuhé matrace. To proto, že z jedné strany ji tvoří pevná deska z přírodních kokosových vláken, z druhé pak klasická pěna. Dle svých preferencí tak můžete matrací otáčet. Anatomické 7-zónové rozložení pružin a hypoalergenní chránič jsou samozřejmostí.

 • taštičková matrace 140 x 200 cm

Tip: zdravotní matrace POSEJDON

Oboustranná matrace z profilované pěny a kokosových vláken představuje optimální volbu pro všechny věkové kategorie. Její tužší strana poskytne dospívajícím a dospělým perfektní adaptaci a podporu páteře, senioři využijí spíše měkčí pěnovou stranu a ocení vyšší profil matrace pro lehčí vstávání. I tento model je rozdělen do 7 anatomických zón a vybaven snadno odnímatelným ochranným potahem.

 • taštičková matrace 160 x 200 cm

I tato 7-zónová oboustranná matrace nabízí dva stupně tuhosti. Jestliže vám vyhovuje spíše tvrdší povrch, používejte stranu s deskou z kokosových vláken. V opačném případě je vám k dispozici masážní pěnová část se zvrásněným reliéfem. Svou výškou 22 cm patří k těm vyšším v naší nabídce.

5 důvodů proč si matraci s taštičkovými pružinami vybrat na našem e-shopu

 • Zaručíme vám výjimečnou kvalitu výrobků za skvělé ceny. Při větším odběru vám konečnou cenu ještě upravíme!

 • Neustále pro vás aktualizujeme nabídku produktů dostupných ve slevě nebo v akci.

 • Jsme schopni zajistit matrace o atypických rozměrech nad rámec zveřejněné nabídky.

 • Garantujeme rychlé dodání zboží! Expedujeme ho do 48 hodin po objednání, v případě dopravy po Praze ho doručíme ještě týž den a to zcela zdarma.

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a profesionálně. Rádi vám při výběru poradíme!

Nezaměňujte matraci pružinovou s taštičkovou

Byť je jejich vztah velmi úzký, taštičková matrace se od té klasické pružinové podstatně liší vnitřní konstrukcí, kvalitou, životností i pohodlím, které poskytuje.

Pružinové matrace pracují s konceptem jádra s pružinami z ocelového drátku s tím rozdílem, že jednotlivé pružiny jsou mezi sebou navzájem propojeny. Toto spojení fixuje tvar matrace, ale zároveň představuje její největší slabinu. I při bodovém zatížení totiž dojde k přenosu pohybu a následnému rozvlnění celé plochy matrace. Ve srovnání s dnešními je tento typ matrace značně nepohodlný a v naší nabídce ho nenaleznete.