Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 48 hodin.
Doručení po Praze již v den objednání - ZDARMA!.

Taštičkové matrace

Showing 1 - 6 of 6 items

Taštičkové matrace, jinak řečeno pružinové matrace, jsou charakteristické svou vysokou nosností a ortopedickými vlastnostmi. Taštičkové matrace jsou vhodné jak do jednolůžkových, ta i dvoulůžkových postelí. Díky samostatně umístěným pružinám, které se vzájemně nedotýkají, se matrace nevlní a drží svůj původní tvar.

Pokud si pružinovou matraci spojujete s nekvalitní matrací vyráběnou před dvaceti lety, musíme vás vyvést z omylu. Taštičkové matrace jsou vybaveny od 400 do 1000 kusy kvalitních pružinek, které při spánku vůbec neucítíte.

Taštiškové matrace patří díky technologii zpracování mezi nejžádanější matrace na trhu. Vysoká hustota samostatně umístěný pružinek, které se vzájemně nedotýkají, zajišťují tvarovou stálost matrace, vysokou nosnost, a zároveň vysokou bodovou elasticitou a možnosti zónování. Právě vysoká elasticita a přizpůsobivost řadí taštičkové matrace mezi ortopedické a zdravotní matrace.

Dalším bonusem taštičkových matrací je vzdušnost a prodyšnost, což je dané volným prostorem v oblasti pružin i jejich pohybem. V taštičkových matracích se nedrží vlhkost a plísně. Zároveň tak patří mezi kvalitní matrace s dlouhou životností. Bez obav mohou být uložené na pevné desce.

Pokud si taštičkovou matraci spojujete s nekvalitní pružinovou matrací vyráběnou před dvaceti lety, musíme vás vyvést z omylu. Taštičkové matrace jsou vybaveny od 400 do 1000 kusy kvalitních pružinek, které při spánku nikdy neucítíte.

Taštiškové matrace rozhodně stojí za zvážení. My je řadíme mezi TOP matrace pro Váš zdravý spánek.