Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace 180x200

Banner
Showing 1 - 24 of 24 items
Cofidis

Při zařizování společného bydlení nebo nové domácnosti hraje významnou roli manželská postel. Její výsadní postavení je nabíledni - je to symbol šťastného funkčního soužití. Podle toho by také měla vypadat. Ideálním řešením je vybavit ji jednou velkou společnou matrací. Nejčastějším rozměrem, se kterým počítají výrobci nábytku, je 180 x 200 cm. U nás v Eco - matrace nabízíme širokou nabídku různých typů matrací 180x200.

Neváhejte a vybírejte. Bude vypadat krásně, dojem nenaruší žádná “průrva” uprostřed, prostor bude opravdu společný.

Naše matrace jsou všechny kvalitní - podle čeho z nich můžete vybírat?

Ve slušivém potahu se může zdát, že všechny naše matrace jsou víceméně stejné, ale opak je pravdou. Naše produkty se liší nejen v detailech, ale i v poměrně zásadních věcech, které je při výběru třeba zohlednit, abyste dostali právě to, po čem toužíte.

  • Materiál

Nabízíme velké množství pěnových matrací z polyuretanové pěny. tzv. PUR pěna prošla v poslední době díky technologickému pokroku výraznými změnami k lepšímu, je zdravotně zcela nezávadná, pevná a elastická a cenově velmi přijatelná.

S hustotou a pevností pěny je možné různě “čarovat”, takže naše pružinové matrace mají různé stupně tuhosti. “Její vyšlechtěná odrůda” T 25 nese název paměťová a patří mezi nejoblíbenější.


  • Konstrukce

Pokud toužíte po klasické pružinové matraci, nabízíme ji v podobě nejžhavějšího hitu - taštičkové matrace. Ortopedové ji milují, protože se nikdy neproleží, a navíc jde o luxusní výrobek, který uspokojí i ten nejnáročnější manželský pár.


  • Provedení

Matrace mohou být vyrobeny tak, že jejich svrchní pěnová vrstva může být hladká, nebo tzv. profilovaná - tzn. vybavená ergonomickými zónami a mající í masážní účinek.


Geniální variantou je tzv. sendvičová technika. Matrace vyrobená ze dvou nebo i tří druhů pěny se dá použít oboustranně podle toho, jak tvrdý podklad její uživatel právě preferuje.


  • Funkce

Pokud zařizujete chalupu či chatu nebo pokoj pro hosty, šetřete vaši peněženku a pořiďte levnější pěnovou matraci určenou pro občasné spaní.

Za účelem každodenního spaní naopak dobře promyslete, jaká matrace vám nejlépe vyhovuje, a nebojte se investovat. Rádi vám poradíme a zohledníme i speciální zdravotní nebo jiné požadavky.

Matrace má přímý vliv na to, jak se vám bude spát a v jakém rozpoložení se budete probouzet. Vyberte si z naší široké nabídky právě to, co potřebujte.

Čím vyšší, tím lepší?

Ano, je to tak. Výhody výšky matrace oceníte zejména při vstávání. Naše vysoké matrace mají výšku 25 cm, příjemně a pohodlně se na nich sedí. Standardně ji nabízíme v oboustranné variantě, můžete si vybrat, jak tvrdou matraci potřebujete.

V naší nabídce naleznete také matrace 10 cm, 15 cm, 17 cm, 20 cm a 23 cm, vybírejte podle vašich potřeb.

Náš tip: Konečnou výšku lůžka můžete doladit zakoupením vrchní krycí 5centimetrové matrace tzv. topper), která zároveń slouží jako chránič dražší matrace základové.

Uvědomte si, že zařizování ložnice je pro novomanžele něco jako iniciační obřad. Užijte si jej a uvědomte si, že ložnici s vámi dříve nebo později budou chtít sdílet i děti. Vaše matrace musí být dostatečně pevná a pružná, aby vydržela skákání dětských nožiček a pořádnou polštářovou bitvu. Vybírejte pečlivě.


Ať žijí taštičky!

Pro manžele s citlivým spaním a náročnými požadavky vřele doporučujeme pružinovou taštičkovou matraci 180 x 200. Její jedinečná technologie uložení jednotlivých pružin izolovaně způsobuje, že matrace reaguje pouze v místech zatížených, jinde zůstává zcela pevná a nehnutá. Nemůže se tedy stát, že vaše noční vstávání nebo divoké sny by okamžitě probudily vašeho partnera.

Jedinečná příležitost výhodné koupě - pouze u Eco-matrace

Náš e-shop se pyšní unikátním výrobkem - pouze u nás můžete zakoupit sendvičovou matraci Memory WellPur s paměťovou pěnou. Tato pěna díky hustotě a dalším speciálním vlastnostem perfektně kopíruje tvary těla a skvěle podporuje i zátěž o vyšší hmotnosti (do 130 kg). Prodává se ve výšce 23 cm.


Samozřejmosti zvyšující kvalitu

Všechny matrace zakoupené u Eco matrace jsou vysoce prodyšné, brání usazování prachu, roztočů a jiného hmyzu. Materiály jsou hypoalergenní, potahové textilie jsou snadno pratelné, ovšem bez nutnosti dlouhého sušení či žehlené. Jednoduchá manipulace (snímání a zpětné nasazování) s potahem je zaručena díky zipům, kterými je matrace vybavena po třech stranách svého obvodu.

Užijte si výběr produktu, se kterým budete trávit podstatnou část svého života.

Pozor, právě teď jsme v akci! Využijte poklesu našich cen

Ceny našich matrací se odvíjejí od použitého materiálu, jeho objemu a množství. Všechny naše výrobky jsou právě teď ve slevě. Nejlevnější matraci na manželskou postel 180 x 200 cm pořídíte už okolo 3000 Kč, ceny nejluxusnějších provedení matrací nepřekračují hranici 10 000 Kč. Nabízíme nákup na splátky a další slevy v případě většího nákupu.

Využijte slevy, které jsme pro vás připravili, a vybavte si nově ložnici. S kvalitními matracemi od Eco-matrace zůstane dlouho jako nová.