Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 48 hodin.
Doručení po Praze již v den objednání - ZDARMA!.

Akce – Matrace 1+1

Matrace 1+1 zdarma

Matrace 1+1 zdarma budou zajímat především rodiny. Pokud pro sebe a svého partnera hledáte vhodné matrace a chcete výrazně ušetřit, jsou matrace 1 plus 1 tou nejvýhodnější variantou. V nabídce matrací jedna plus jedna máme matrace z pur pěnysendvičové matrace a ortopedické matrace.

Výhodná nabídka nejžádanějších matrací v akci 1+1 zdarma bude nejvíce zajímat rodiny. Pokud kupujete matrace do manželských postelí, více dětem najednou, matrace pro hosty, pokud zařizujete nebo obměňuje inventář ubytovacích zařízení jsou matrace 1+1 zdarma tou nejvýhodnější variantou.

Do této akce zařazujeme nejžádanější matrace všech typů od nejjednodušších matrací z PUR pěny, latexové matrace, přes matrace z komfortní paměťové pěny, sendvičové matrace zpracované špičkovou technologií se zónováním i bez, až po nejkvalitnější ortopedické matrace a matrace de lux.

Potřebujete realizovat nákup více matrací a finančně se Vám to nyní vůbec nehodí. Nákupem ve výhodné akci 1+1 ušetříte a zároveň si u nás můžete sjednat nákup na splátky s minimálním navýšením.

Showing 1 - 20 of 20 items