Matraci doručíme po PRAZE ještě dnes, a to zcela ZDARMA!
5.7.2024 - 6.7.2024 OTEVŘENO od 9.00 do 17.00

Chrániče na matrace

male-spotrebice doprava-po-praze-zdarma
Showing 1 - 3 of 3 items
Banner Cofidis

Není nic horšího, než si znečistit novou matraci za několik tisíc. Ať je znečištění jakéhokoliv typu, prostěradlo nemusí vždy zachytit všechny nečistoty, zejména tekutiny jsou velkým problémem.

Chránič matrace by měl být nedílnou součástí vašeho ložního vybavení. Pokud nepropustný chránič matrace potřísníte tekutinou, stačí ho jednoduše vyprat a opět natáhnout.

Plánujete nákup matrace nebo už vám jednu šťastně přivezli domů? Kvalitní matraci chceme pochopitelně zachovat co nejdéle v nejlepším stavu – je pohodlná a stála nás peníze, proto si ji chceme udržet čistou a funkční. Jak nám pomůže matracový chránič?

Chránič na matraci nezanedbatelně prodlouží životnost

Kvalitní matraci nepořídíme za dvě stovky. Většinou představuje výraznější investici, která se ale samozřejmě dlouhodobě nesmírně vyplatí – prospějeme kvalitě svého spánku, zdraví a tím pádem životní spokojenosti.

O svou matraci chceme pečovat co nejlépe, aby nám dobře sloužila hodně dlouho. A co si budeme povídat, většině z nás neslouží postel jen ke klidnému spánku. Na matraci si čteme, sledujeme televizi, hrajeme si s dětmi nebo domácími mazlíčky a provozujeme další aktivity, při kterých může matrace dojít k mechanické úhoně.

Matracový chránič se dokáže pohodlně vypořádat s různými mechanickými poškozeními, které mohou vaši matraci potkat, a ušetřit vám tak mnoho peněz. Výměna matracového chrániče je totiž nepoměrně levnější než zakoupení celé nové matrace - matracový chránič na klasické jednolůžko 80 x 200 cm pořídíte za desetinu ceny nové matrace.

Nepropustné matracové chrániče ochrání před znečištěním

Nic nenahradí ten příjemný pocit, když se po náročném dni uložíme do čisté, příjemně vonící postele. A chceme si své lůžko pochopitelně udržet maximálně čisté. Při spánku se potíme, ztrácíme vlasy, odumřelé kožní buňky a podobně. Také taková snídaně v posteli nemusí dopadnout vždy podle romantických představ a může se nám stát, že budeme třeba rozlitou kávu likvidovat ještě dlouho.

Lůžkoviny nám mohou pomoci zachytit velkou část nečistot, ale časem se i na ploše matrace nahromadí jejich určité množství. Pokud si pořídíte chránič matrací, jednoduše ho z postele stáhnete, dáte vyprat a vaše lůžko se zase stane voňavou oázou klidného spánku.

Ochrana matrace pro osoby se zdravotními obtížemi

Život nám bohužel někdy nepřináší jen radosti, ale i svízelné situace. Staráte se o osobu, která trpí inkontinencí nebo dalšími zdravotními problémy? Nebo někoho,kdo je dlouhodobě upoután na lůžko? Pak sami jistě víte, že je pro vás kvalitní, snadno snímatelný a nepropustný chránič matrace z hygienických důvodů jednoduše životní nutností. Ani zdravotní komplikace v jakémkoli věku by neměly snižovat kvalitu života a ohrožovat pocit důstojnosti.

Dobrá matrace se nekupuje na měsíc. Zvolte si proto její chránič jako kvalitní nástroj, který vám pomůže si její vlastnosti užít co nejdéle a udrží ji po celou dobu používání příjemně hygienicky čistou.