Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace 140x200

Banner
Showing 1 - 24 of 25 items
male-spotrebice Cofidis

V internetovém obchodě Eco - matrace nabízíme sedm standardních rozměrů matrací, které se liší svou šířkou, dvoumetrová délka zůstává zachována. Můžete vybírat z různých typů matrací jak pro jednolůžkové, tak pro manželské postele. Střední rozměr 140 x 200 v sobě skrývá celou řadu výhod:

  • Lze jej použít jako single matraci stejně jako dvojlůžko, takový typ manželské postele výrazně šetří místo.

  • Je jedinečná do pokoje pro děti, protože dětská postel přes dnes funguje jako místo her a v noci se na ni vejdou všichni plyšáci.

  • Je dokonalou volbou do pokoje pro hosty, protože dovede poskytnout příjemné spaní pro více osob. Z tohoto důvodu se často kupuje jako matrace do zásoby, která má sloužit pro příležitostné spaní na zemi.

U nás lze vybírat z široké nabídky rozměru 140 x 200 cm. Máme matrace pro každou příležitost.Vše zcela podle vašich potřeb . Každý výrobek je opatřen kompletním popisem, abyste věděli, co od něj můžete očekávat.

Koupí matrace 140 x 200 vybavíte manželské dvojlůžko kvalitně za nižší cenu

Pokud nepatříte zrovna k osobám s XXL objemem, na matraci 140 x 200 se jako manželský pár pohodlně vyspíte, a pokud vám nevadí občasný tělesný kontakt, vejde se mezi vás i jedno malé dítě. Zatímco velikostně se tato matrace liší od klasických manželských nějakými 20 a 40 cm šířky, cenový rozdíl se může vyšplhat od několika set až po téměř 2000 korun. Tato částka určitě stojí za zvážení!

Kumulujte výhodné ceny - právě teď je čas slev

Momentálně je nejvýhodnější doba pro nákup u Eco -matrace, rozjeli jsme akci a poskytujeme automaticky slevy na každý výrobek ve výši 1000 až 2000 Kč. Aktuální sleva se odvíjí od výše původní částky.

Například:

  • standardní pěnová matrace Gold je po slevě dostupná za cenu 2949 Kč, zlevněná o 1000 Kč z částky 3949 Kč, maximální manželský rozměr by vás po slevě přišel na 3849 Kč

  • vysoce kvalitní taštičkovou matraci Poseidon získáte za 5699 Kč, zatímco před slevou stála 7699 Kč. Klasický manželský rozměr tohoto typu matrace je i po slevě zhruba o 1500 Kč dražší

Cenovou výhodnost pocítíte i v případě, že se rozhodnete pro nákup na splátky. Nabízíme rozložení ceny do deseti splátek, které celkovou cenu zvýší jen minimálně.

Rozměr matrace 140 x 200 cm představují ideální kombinace dokonalého vybavení manželské postele za výrazně nižší cenu. Dá se použít také jako luxusní multifunkční jednolůžko. V Eco-matrace nabízíme rozměr 140 x 200 v mnoha oblíbených a zákazníky vyzkoušených variantách. Matrace máme skladem, stačí si jen vybrat.

Jak se dělá kvalitní matrace

  • Pěna

Tajemství kvality našich matrací a úspěchu na trhu tkví v jedinečnosti používaného materiálu. Využívá nejmodernější verzi PUR (polyuretanové) pěny, která se vykazuje dobrou trvanlivostí a elasticitou. Přímo revoluční jsou vlastnosti studené pěny, která je známá především svou vzdušností.

Různé typy pěn se mohou v matracích různě kombinovat - vznikají oboustranné matrace s různým stupněm tvrdosti na každé straně, profilové matrace, sendvičové a masážní matrace. Matrace opatřujeme svrchní vrstvou tzv. paměťové pěny, aby se tělu přizpůsobila co nejlépe.

Odborníci vycházejí ze zkušeností a rad lékařů a fyzioterapeutů a vyvíjejí z obyčejné pěny matrace, které zajistí dokonalé pohodlí vašim zádům a celému tělu.

  • Pružinky

S využitím pružin zabudovaných sólově v taštičkách vznikají ty nejluxusnější matrace. Hustota taštiček reguluje tvrdost matrace na různých místech a reakce pružin pohyb se nešíří po celé matraci - zůstává omezena počtem aktivovaných pružin.

  • Kokosová deska

Máme matrace měkké i tvrdé. Pro zvýšení tvrdosti opatřujeme matrace deskou z přírodního kokosového vlákna. Tento dotyk přírody ocení nejen vaše záda.

  • Hypoalergenní pratelný potah

Zdravotní nezávadnost našich materiálů je samozřejmostí. Složení matrací eliminuje usazování plísní roztočů a dalšího hmyzu. Všechny matrace jsou opatřeny kvalitním hypoalergenním potahem vhodným také pro astmatiky. Potah lze prát při běžných teplotách, není třeba jej sušit v sušičce nebo žehlit.

Jsme hrdí na to, že prodáváme výrobky, které sami k plné spokojenosti používáme a doporučujeme svým známým. Rozšiřte řady našich zákazníků, dovedeme poradit. Těšíme se na vás.

Víme, co našim matracím sluší - vyberte si

U nás pořídíte všechno na jednom místě. Nabízíme různé typy povlečení, prostěradel a dek. Vybrat si můžete i z koupelnových textilií.Vaše koupelna a ložnice budou dokonale sladěné.

Při úvahách o výšce matrace zohledněte také výšku postele. Matraci lze ještě zvýšit 5centimentrovou svrchní pokrývkou Pro rozměr 120 x 200 za 1759 Kč.

Jak dlouho vydrží naše matrace?

Statisticky vzato je průměrná doba životnosti matrací, pokud mají být zachovány všechny její vlastnosti v optimální míře, 7 let. Technologie se zdokonalují, takže to může být o něco déle. Záleží samozřejmě na tom, jak často se na matraci spí a k čemu dalšímu slouží - polštářové bitvy a skákání dětských nožiček nebo na lůžku delší čas trávící nemocná nebo starší osoba jsou indikátorem nutnosti častější výměny matrací. Doporučujeme průběžně kontrolovat kvalitu matrace a včas se rozhodnout pro výměnu. Je to dobrá příležitost vyzkoušet zase něco jiného nebo si naopak potvrdit, že už jste přišli na to, s čím se vaše představy dokonale ztotožňují.

Mějte na paměti, že dobrý spánek je nezbytný pro dobrý život.. A také, že každá návštěva na vás bude vzpomínat podle toho, jak se jí u vás spalo. Šetřete penězi na správném místě, pořiďte sobě a svým blízkým do ložnice to nejkvalitnější - matrace od Eco - matrace.