Matraci doručíme po PRAZE ještě dnes, a to zcela ZDARMA!
5.7.2024 - 6.7.2024 OTEVŘENO od 9.00 do 17.00

Matrace 120x200

male-spotrebice doprava-po-praze-zdarma
Showing 1 - 24 of 24 items
Banner Cofidis

Máte rádi při spaní pohodlí a potřebujete více prostoru? Zvolili jste proto pro svou ložnici o něco širší lůžko? V našem internetovém obchodě Eco - matrace počítáme s různými rozměry postelí. Pro stále oblíbenější širší rozměr nabízíme matrace 120 x 200 v celkem 35 provedeních. Není jediný důvod, aby si u nás nevybral opravdu každý. Jsme profesionálové, kteří rozumí svému oboru. Přesvědčte se sami.

Neváhejte a vybírejte. Každý výrobek je opatřen kompletním popisem, abyste věděli, co od něj můžete očekávat.


Naše matrace boha spánku rozhodně nerozhněvají

Víte, že Morfeus byl řecký bůh spánku? To, že tato lidská aktivita měla své božstvo, svědčí o její důležitosti. U nás jsme si toho dokonale vědomi a děláme všechno pro to, aby naše matrace byly pro váš spánek to nejlepší. Z našich výrobků doporučujeme například:

  • Konsul - sendvičová matrace s paměťovou pěnou, pohodlná se zachováním 7 anatomických zón, zlevněná z 7249 na 5249 Kč

  • Faraon - novinka!, taštičková matrace s paměťovou pěnou, zvýšená tuhost, výška 22 cm, snížená cena ze 6489 na 4489 Kč

  • Gold Strong - oboustranná pěnová matrace dostupná nyní za 2799 z původních 3799 Kč

  • Poseidon - taštičková matrace s výškou 22 cm, 7 anatomických zón, lehce nadprůměrná tuhost, zlevněno z 6799 na 4799 Kč

V současnosti nabízíme u matrací všech typů slevu 1000 až 2000 Kč, což činí až 30 % z původní ceny. Využijte toho a vybavte si u nás ložnicový nábytek novými kvalitními matracemi.


V čem spočívá jedinečnost našich matrací?

  • Materiál

Slovíčko “eco” se v názvu naší firmy neocitlo náhodou. Zakládáme si na tom, že naše matrace jsou vyrobeny postupem šetrným k životnímu prostředí a jsou zdravotně zcela nezávadné. Hitem posledních let je tzv. polyuretanová pěna, na níž výrobce definitvně vychytali všechny mouchy, je pórovitáá vzdušná, s hypoalergenními vlastnostmi. Existuje několik jejích druhů s různou mírou tuhosti a elastičnosti; třešničkou na dortu je její paměťová varianta, která s vaším tělem vytvoří dokonalou souhru.

Přírodní dimenzi dodává naším matracím kokosové vlákno. To zajišťuje vyšší tvrdost a v kombinaci s latexem je vysoce odolné vůči houbám a plísním.


  • Provedení

Další výhodou pěny a jejích různých variant je fakt, že se s ní dá různě hrát. Kombinacemi různých typů pěn vznikají populární sendvičové nebo masážní matrace. Další jejich devízou je oboustrannost s odlišnými funkcemi a stupněm tvrdosti.


  • Pružiny v tašce

Doby klasických železných pružin jsou dávno pryč. Komu nestačí pěna, má možnost vybrat si z široké nabídky taštičkových matrací. Jednotlivé pružiny jsou umístěny v taštičkách. Nejsou propojeny,a proto matrace reaguje na pohyb pouze v bezprostřední blízkosti těla.


  • Funkce

Nabízíme matrace pro občasné nebo příležitostné spaní. Každodenní matrace si vyberou jak bezproblémoví dobří spáči, tak lidé s poruchou spánku, specifickými zdravotními požadavky nebo příslovečné princezny na hrášku. Podle funkce a vlastností matrace jsou odstupňvány ceny, u nás zboží rozhodně nepřeplatíte.

Máte spánek jako na vodě a děsíte se nocí v cizím prostředí, protože se jen tak někde nevyspíte. Považuje vás vaše okolí za příliš náročné? Vsaďme se, že naše matrace vás uspokojí.


Na výšce záleží?

S přibývajícím věkem čím dál víc. Vyšší matrace usnadňuje vstávání a nenamáhá bolavé klouby.

V naší nabídce jsou matrace 10 cm, 15 cm, 17 cm, 20 cm a 22 cm, vybírejte podle vašich potřeb.

Náš tip: Životnost matrace při optimálním zachování jejích vlastností a funkce je 7 let. Při každé výměně kupujte matraci vždy vyšší, větší výška je obvykle spojena s dalšími vychytávkami pro dříve narozeného zákazníka.

Při výběru výšky matrace zohledněte také výšku postele. Matraci lze také zvýšit 5centimentrovou krycí matrací. Pro rozměr 120 x 200 za 1759 Kč.


Jak moc má být matrace tvrdá a jak toho docílit?

Jednoduchá rada na optimální tvrdost neexistuje. U matrací udáváme stupeň na škále tvrdosti, můžete se setkat s různým číslováním, důležitý je fakt, že se na trhu vyskytují matrace měkké, středně tvrdé a tvrdé. Pro kterou se rozhodnout?

Vyberte si takovou, na které se vám dobře spí. Je třeba zohlednit vaši oblíbenou polohu při spánku, tvrdá je vhodná pro fanoušky spaní na břiše. Pro ty, co mají problémy se zády, se doporučuje matrace zlatá střední cesta - středně tvrdá matrace. Jedná se o individuální záležitost, pro děti a mládež se doporučují matrace měkčí.

Tvrdosti lze dosáhnout různě - kokosovým vláknem typem pěny nebo hustotou pružinek v taštičkách na metr čtvereční.

Tvrdost je uvedena u každého výrobku - pokud si nebudete jistí, rádi vám poradíme. Od toho tu jsme.Na e-mailové dotazy odpovídáme do 4 hodin.Samozřejmosti zvyšující kvalitu

Zboží nejčastěji dodáváme do 1 - 3 dnů od obdržení objednávky. Rozvoz po Praze je zdarma, dopravné mimo Prahu se pohybuje řádově ve stovkách korun. Nabízíme také možnost vyzvednutí zboží přímo u nás na prodejně.


Pozor, je doba výprodeje! Využijte poklesu našich cen

Vybrané výrobky můžete získat ještě levněji,ve výprodeji ceny nepřesahují 3000 Kč. Ať už zařizujete nové bydlení nebo vyměňujete opotřebované příslušenství, zboží od Eco-matrace je zárukou dlouhodobé kvality.

Ať se vaše ložnice stane skutečným chrámem spánku. U nás se vám to podaří za velmi rozumnou cenu.