Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Zdravotní a Ortopedické matrace

Banner
Showing 1 - 11 of 11 items

V posteli trávíme třetinu dne. Uléháme do ní v naději, že se vzbudíme odpočatí a svěží, aniž by nás bolelo celé tělo. Že vaše rána taková nejsou? Na vině může být nevhodná matrace! A možná právě zdravotní matrace bude tou nejlepší volbou!

Zdravotní matrace - proč do ní investovat?

Koupi tohoto typu zvažte, jestliže:

 • trávíte na lůžku více než 8 hodin denně

 • máte problémy s páteří případně s dýcháním

Zbaví vás bolestí zad a svalstva, ať už jimi trpíte v důsledku sedavého zaměstnání, fyzické zátěže, vyššího věku nebo úrazu.

Vybranou matraci můžete mít doma ještě dnes a to bez příplatků za přepravu! Více informací o dodání zboží zdarma se dozvíte v sekci doprava!

Na co si dát pozor během nákupu matrací ortopedických a zdravotních?

Zvláštní pozornost věnujte kvalitě provedení a náročnosti údržby matrace. Lze doporučit ty z paměťové pěny, která vyrovná páteř a snižuje tlak v bodech největšího zatížení. Zvolte materiál, který nechá dýchat matraci i vaši pokožku. Cirkulace vzduchu je důležitá také z hygienického hlediska. Zdravé prostředí udržuje i ochranný potah matrace, který by měl být snadno odnímatelný a pratelný.

Výběr 12 zdravotních a ortopedických matrací

Prohlédněte si náš přehledný katalog, popřípadě se inspirujte následujícími tipy! Tyto modely oceňují i lékaři!

 1. ortopedická matrace 80 x 200 cm

Tip: ZEUS ALOE VERA

Model střední tuhosti je rozčleněn do 7 zón, jenž zaručí optimální oporu páteře.

 1. ortopedická matrace 90 x 200 cm

Tip: BORNEO

Střední stupeň tuhosti a nosnost až 150 kg! Tento produkt uspěl i v nezávislých testech a kvalitativně představuje špičku ve své cenové skupině.

 1. ortopedická matrace 120 x 200 cm

Tip: PARIS

Pružnou sendvičovou matraci z jedné strany tvoří masážní vrstva, z druhé klasická pěna. Charakterizuje ji stupeň tuhosti H3.

 1. ortopedická matrace 140 x 200 cm

Tip: DAKOTA PLUS

Charakterizuje ji pružinové, 9-zónové jádro. Každá její strana nabízí jiný stupeň tuhosti, lze ji proto podle vlastních preferencí převrátit za účelem slabší/silnější fixace těla.

 1. ortopedická matrace 160 x 200 cm

Tip: POSEJDON

Oboustranný, 7-zónový typ svou výškou 22 cm představuje ideální řešení pro ty, co chtějí při vstávání ulevit kloubům. Obsahuje desku z kokosových vláken odolnou vůči plísním a roztočům.

 1. ortopedická matrace 180 x 200 cm

Oboustranná matrace s tužší kokosovou stranou a měkčí masážní částí. Použitá velmi elastická pěna zajistí perfektní anatomickou adaptaci. Pro její kvalitu ji doporučují i lékaři.

 1. zdravotní matrace 80 x 200 cm

Tip: KONSUL

Sendvičová 7-zónová matrace z paměťové pěny patří k měkčím a nižším matracím naší nabídky. Užijte si její strukturovaný reliéf, nebo ji jednoduše otočte vzhůru hladkým povrchem.

 1. zdravotní matrace 90 x 200 cm

Tip: FARAON - novinka!

Každá strana má jiný povrch a odlišný stupeň tvrdosti. Použitá prémiová pěna zaručuje její odolnost i maximální prodyšnost.

 1. zdravotní matrace 120 x 200 cm

Tip: PARIS PREMIUM

Vylepšená verze matrace PARIS. Charakterizuje ji vyšší stupeň tuhosti - optimální jak pro dospělé, tak dospívající mládež. Excelentní prodyšná pěna garantuje páteři přirozenou polohu a vám příjemný odpočinek.

 1. zdravotní matrace 140 x 200 cm

Tip: AFRODITA

Maximálně tuhá sendvičová matrace z exkluzivní vroubkované pěny. Umožní perfektní cirkulaci vzduchu, ještě komfortnější spánek a bezpečné hygienické podmínky.

 1. zdravotní matrace 160 x 200 cm

Tip: KONSUL PREMIUM

Výjimečně pohodlná sendvičová 7-zónová matrace z paměťové pěny. Přizpůsobí se tlaku těla a pomůže uvolnit svalstvo.

 1. zdravotní matrace 180 x 200 cm

Tip: MASÁŽ RELAX

Prvotřídní model s nosností 140 kg. Profilace a elasticita použité pěny skvěle uvolňuje svalové napětí a zároveň poskytuje páteři nutnou podporu. Nově je tato matrace ještě odolnější.

Vyberte si matraci na našem e-shopu plného skvělých cenových nabídek! Při nákupu od nás můžete dostat polštář zdarma!

Zdravotní matrace proti bolesti zad - speciální kategorie

 • matrace zdravotní pro bolavá záda

Tyto nepříjemné potíže mnohdy pramení z příliš měkkého povrchu či proleželého jádra. Poohlédněte se po ortopedickém modelu vyššího stupně tuhosti z kokosových vláken.

Tip: taštičková matrace BORNEO

 • zdravotní matrace pro seniory

Ve vyšším věku zpravidla v posteli trávíme více času, proto by matrace pro seniory měla být prodyšná a se schopností dobře rozložit váhu těla. Doporučujeme pořídit měkčí a vyšší typ, který ulehčí vstávání. Hledejte model se snadno snímatelným potahem, který zjednoduší častější praní.

Tip: Matrace MASÁŽ RELAX PREMIUM 25cm

 • zdravotní matrace do 150 kg

Stejně tak jako vaše páteř, i matrace potřebuje oporu. Vyberte proto model s vysokou nosností, jenž si se zátěží poradí a řiďte si při tom pravidlem: čím vyšší, líp lepší!

Tip: Sendvičová matrace AFRODITA

Neváhejte se na nás obrátit! Využijte možnosti telefonické konzultace nebo nás kontaktujte prostřednictvím chatu. Náš team proškolených profesionálů s několikaletými zkušenostmi je tu pro vás!

Nabídka příslušenství pro ortopedické a zdravotní matrace v akci

Tyto typy matrací nepatří mezi ekonomické. Pokud se pro investici rozhodnete, zvažte i zakoupení chráničů pro výrazné prodloužení jejich životnosti . Vybírejte z naší pestré nabídky příslušenství za příznivé ceny!