Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 48 hodin.
Doručení po Praze již v den objednání - ZDARMA!.

Zdravotní a Ortopedické matrace

Showing 1 - 11 of 11 items

Kvalitní zdravotní matrace je určena lidem, kteří tráví v posteli více než 9 hodin. Slouží také lidem, kteří již trpí nějakým problémem s páteří, nebo dýchacími problémy. Více se můžete dozvědět v našem krátkém článku o ortopedických a zdravotních matracích.

Ortopedické matrace jsou určeny spíše lidem, které se chtějí do budoucna vyhnout zdravotním problémům. Při náročném fyzickém zaměstnání, nebo sportu je dobře zvolená ortopedická matrace tou nejlepší prevencí. Vyzkoušejte například naší oblíbenou sendvičovou matraci PARIS

Chcete pro sebe a své blízké to nejlepší? Hledáte kvalitní zdravotní matrace a ortopedická matrace? Konstrukce zdravotnických a ortopedických matrací je optimalizována pro dokonalou podporu lidského těla. Správné rozložení materiálu jádra ortopedických matrací optimálně reaguje na křivky těla, váhové rozdíly a zároveň dokáže pružně reagovat na změny polohy těla.

Správná zdravotní matrace splňuje nejpřísnější klinické testy. Materiály jádra matrací i potahových tkanin podléhají velmi přísným kritériím kvality včetně ortopedických vlastností. Zdravotní matrace je označení nejvyšší a přináší kromě záruky zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti ještě vysoký komfort lidem, kteří na lůžku tráví více než 9 hodin. Zdravotní matrace jsou zárukou pozitivního přínosu pro Váš spánek i Vaše celkové zdraví.

Ortopedické matrace jsou nejlepší volbou pro osoby s vysokou fyzickou zátěží, sportovce, ale hlavně pro osoby, které trpí bolestmi zad a velkých kloubů.

I v této kategorii dodáváme jak taštičkové matrace, tak sendvičové matrace z kvalitní studené pěny, paměťové a PUR pěny. Seznamte se se všemi možnostmi a zvolte pro sebe správnou matraci.