Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace z paměťové pěny - v čem se liší od ostatních matrací?

Matrace z paměťové pěny - co o nich nevíte?

Jestli uvažujete o zakoupení matrace, určitě už jste narazili na termín viskoelastická paměťová nebo líná pěna. Je to umělý materiál, který svými vlastnostmi ale hravě předčí materiály přírodní. Proč byste si měli pořídit matraci právě z paměťové pěny?

Paměťová pěna snižuje bolesti zad a pohybového aparátu

Paměťová pěna reaguje na teplotu těla, při zahřátí změkne a přizpůsobí se tvaru těla. Nedochází tak k nepříjemnému tlaku na citlivé oblasti a vy si účinněji odpočinete. Trpíte na bolesti bederní páteře nebo citlivost kyčelních či ramenních kloubů? Díky citlivému materiálu paměťové pěny se vám od potíží výrazně uleví.

Matrace s paměťovou pěnou je teplá a zároveň prodyšná

Paměťová pěna reaguje na okolní teplotu a přizpůsobí se jí. V chladných měsících si díky ní budete moci užívat příjemný pocit tepla, které matrace rychle absorbuje a dlouho udrží. Může se zdát, že v létě bude na paměťové pěně příliš horko a člověk se zapotí, ale opak je pravdou. Materiál, ze kterého je vyrobena, je prodyšný, takže umožňuje kůži dýchat a vy se budete potit méně.

Chci matraci z paměťové pěny

Paměťová pěna na matraci uleví od alergií

Lidé trpící alergickými projevy si pochvalují úlevu, kterou jim poskytuje spánek na paměťové pěně. Proč? Protože paměťová pěna je umělý materiál, který nemají rádi prachoví roztoči ani bakterie, kteří se rádi v přírodních matracích usazují a způsobují nepříjemné zdravotní komplikace. Při spánku na tomto materiálu alergici pozorují zlepšení dýchání, kvalitnější spánek a zmírnění bolestí hlavy.

Paměťová matrace zajistí dvojicím klidnější spánek

Pokud hledáte matraci do manželské postele a vaše drahá polovička má občas neklidné spaní, rozhodně sáhněte po paměťové pěně. Výborně totiž tlumí pohyby vedlejšího partnerova těla, takže ani nebudete vědět, že se vedle vás někdo převaluje, a užijete si klidnou noc plnou kvalitního spánku.

Paměťové matrace mají dlouhou životnost

Paměťová pěna je měkká a pružná, ale zároveň velmi odolná proti mechanickému opotřebení, poškození a proležení. Pokud budete dodržovat předepsaná doporučení výrobce, bude vám matrace sloužit opravdu dlouhou dobu.

Matrace z paměťové pěny jsou cenově dostupné

Výroba paměťové pěny přes všechny její klady není tolik nákladná. Můžete si ji tedy dovolit, i když si pečlivě hlídáte rozpočet. Chcete matraci, která vám bude sloužit dlouho a za příznivou cenu? Sáhněte po paměťové pěně.

Pokud si jednou zvyknete na spánek na paměťové pěně, která se přizpůsobí každému specifiku vašeho těla, nebudete už chtít spát na ničem jiném. Tento materiál patří na trhu k nejoblíbenějším a tisíce spokojených zákazníků vám spokojenost s paměťovou pěnou ochotně potvrdí.

Chci matraci z paměťové pěny