Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Matrace pro hotely

Banner
Showing 1 - 8 of 8 items
Cofidis

Sháníte větší počet matrací například do hotelu, či penzionu? Pro hosty, kteří přespí pár nocí, nemusíte pořizovat drahé zdravotní, nebo ortopedické matrace.

Matrace pro hotely jsou v poměru cena / kvalita tou správnou volbou.

Kvalitní hotelová matrace a kvalitní hotelová postel jsou nejdůležitějšími prvky dobrého hotelu. Recenze hotelových služeb jsou nekompromisní. Host vždy ocení výbornou kuchyni, příjemný personál a hodnotný ničím nerušený spánek v čisté posteli s kvalitní matrací. Hodnotný a nerušený spánek je pro hosta zásadní, a tím je zcela prioritní i pro poskytovatele hotelových služeb. Postel je první věc, kterou host zhodnotí po otevření dveří hotelového pokoje a poslední věc, když ráno odchází.

Kvalitní služby znamenají lepší cestovatelský zážitek. Klient potřebuje jistotu a důvěru, že si vybral dobře. Spokojený host je vždy tou nejlepší reklamou.

Je třeba si uvědomit, že na postele v ubytovacích zařízeních jsou kladeny jiné nároky než na postele pro soukromé užívání. To platí pro velké luxusní hotely stejně jako pro ubytovny.

Jak vybírat matrace pro hotely a ubytovací zařízení?

Hotelová matrace by měla být na posteli volně ložená, bez bočního rámu. Lůžko je lépe přístupné, lépe se stele. U manželských postelí nevzniká nepříjemná mezera a při vstávání nedochází k nepříjemným tlakům, škrábnutím nebo úrazům při mileneckých hrátkách. Vysoká postel je v podvědomí lidí zapsána jako známka luxusu. Maximální horní úroveň matrace by měla dosahovat 58 až 61 cm. Dostatečná výška není ale jen pro efekt, z vyšší postele se lépe vstává a také se o ní snadněji pečuje.

Materiály pro hotelové matrace

Většina hotelových řetězců využívá ve svých provozech taštičkové matrace. Proč volí tuto možnost?

Taštičkové matrace jsou tvarově stabilní, vyšší a těžší, po posteli necestují a vytváří proleženiny. Navíc poskytují žádaný vysokého ležení. Celkově mají vyšší nosnost a při správné péči také vyšší životnost. Bonusem taštičkových matrací je vzdušnost a prodyšnost. Což je dané volným prostorem v oblasti pružin, tak jejich pohybem. V těchto matracích se nedrží vlhkost a tím ani plísně a bakterie. Taštičková matrace může být díky své vzdušnosti bez obav uložena i na pevné desce. Vysoká hustota samostatně balených a samostatně reagujících pružinek zajišťuje, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení nebo vrtění nebyl pociťován druhou osobou. Je tedy i vhodná pro řešení partnerského lůžka.

Pěnové a sendvičové matrace jsou také dobrou volbou. Matrace z HR studené pěny jsou současným trendem v oblasti zdravého spánku a zaručují vynikající anatomické vlastnosti a vysoký spánkový komfort. Pro hotelové užití volíme matrace s vysokou pórovitostí a hustým perforováním. Vzdušnost jádra je tak zárukou vysokého hygienického standardu. S pěnovými matracemi se lépe manipuluje, nutnost pravidelného otáčení matrací tak nemusí být sportem pro partu kulturistů.

Hygiena na prvním místě

Již jádra matrací mohou být ošetřeny antibakteriální úpravou. Jde o matrace z paměťové pěny s obsahem iontů stříbra nebo mědi. Korpus matrace může být ošetřen speciální biocidním přípravkem. Potah matrací musí být snímatelný a pratelný, nejlépe s antibakteriální a hypoalergenní úpravou. Technologie zpracování všech našich potahů vytváří nepříznivé podmínky pro růst bakterií, roztočů, hub a plísní. V ubytovacích zařízeních je i přesto naprostá nezbytnost používat chrániče matrací, které je vhodné měnit vždy souběžně s lůžkovinami.

Kvalita versus cena

Vyhovět hostům a získat si jejich náklonost není snadná záležitost. Jednou k cest k srdci zákazníka je dopřát mu kvalitní spánek a odpočinek.

Jsme firma se širokou nabídkou. Rádi budeme Vaším průvodcem při výběru správných matrací pro Váš hotel nebo penzion. Neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžeme Vám s výběrem, zodpovíme všechny Vaše otázky a na základě Vašich představ vytvoříme individuální nabídku.

Ani profesionální výbavy hotelu nemusí být drahá záležitost.

Splnit přání zákazníkům a dopřát jim skvělý a kvalitní spánek je přednost každého hotelového komplexu, apartmánu, penzionu či ubytovny. Naše osvědčené matrace ve výhodných cenách se zárukou nejvyšší kvality budou pro Váš hotel či ubytovnu správnou volbou.

Na cestách a na dovolené se všichni chceme dobře vyspat, načerpat správnou energii, odpočinout si po náročném dni nebo strávit romantickou noc s milovanou osobou? Čistá, kvalitní matrace je jedním z nejčastěji hodnocených ukazatelů v recenzích hotelů. Chcete-li spojené zákazníky a hosty, kteří se rádi vrací, nesmíte podcenit výběr správných matrací a lůžkovin.

Pro hosty, kteří přespí jen několik dní, není nutné pořizovat matrace zdravotní a ortopedické. Je ale vhodné myslet na snadnou údržbu a ochranu matrace.
Matrace pro hotely by měly mít snímatelný a pratelný potah nejlépe na 60 až 90 °C. Optimální hotelové potahy matrací by měly mít antibakteriální a hypoalergenní úpravu. Pro vyšší hygienu lůžka, snazší údržbu a delší životnost doporučujeme používání chráničů matrace.

Pro komplexní nabídku nabízíme prostěradla, přikrývky a polštáře a luxusní přehozy na postel.

Naše tipy pro hotelové matrace:

  • Vysoce luxusní sendvičová matrace MASÁŽ RELAX výšky 17 cm z profilované pěny v kombinaci s dvou pěn je vysoce moderní a kvalitní sendvičová matrace s možností volby tuhosti pouhým otočením matrace. 7 zón poskytuje tělu i páteři správnou oporu a komfort v každé poloze.

    Struktura matrace má vysokou pórovitost a díky tomu je zajištěno vynikající odvětrání, které zamezuje zbytečnému nočnímu pocení. Zvýšená prodyšnost chrání matraci také proti roztočům a bakteriím.
  • Matrace ze studené pěny MORFEUS PLUS 19 cm je vyrobena ze elastické studené pěny HR, která je současným trendem v oblastí zdravého spánku. Studená pěna s otevřenou buněčnou strukturou s velkými póry je velmi vzdušná. Vysoká vzdušnost zamezuje množení roztočů a plísní v jádru matrace, současně tak zamezuje nadměrnému pocení a zachovává vysokou hygienu lůžka. Vyznačuje se vysokou tvarovou stálostí a dobrou životností. Vynikající anatomické vlastnosti zajistí nejvyšší spánkový komfort.
  • Oboustrannou taštičková matrace DAKOTA PLUS výšky 20 cm, která je dle stupně tvrdostí přizpůsobená i pro ty nejnáročnější zákazníky. Matrace obsahuje stranu s kokosem se stupněm tuhosti H4 a stranu s vysoce kvalitní polyuretanovou pěnou se stupněm tuhosti H3. Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách z netkané textilie. Díky tomu, že každá pružina je zakotvena do samostatné části, dochází k eliminaci ochabování jednotlivých zón (protože každá z pružin se nachází v samostatné taštičce a pracuje nezávisle na ostatních).

    Matrace je opatřena moderním vzdušným potahem, který zamezuje výskytu plísní a udržuje matraci čistou. Antialergický potah je pro vyšší komfort prošitý tvarovaným dutým vláknem umožňujícím rychlý odvod potu.

Profesionální a vstřícný přístup

Jsme mladá, ale rychle expandující společnost. Díky mnohaletým zkušenostem našich zaměstnanců nabízíme vysoce odbornou pomoc a poradenství, profesionální komunikaci, spolehlivost a vstřícný individualizovaný přístup.

Široká nabídka naší společnosti jistě uspokojí představy všech poskytovatelů nejrůznějších ubytovacích služeb. Nabízíme matrace jak ekonomicky výhodné, tak matrace luxusní. Na základě vzájemné komunikace doporučíme to nejlepší dle vašich konkrétních požadavků. Garantujeme rychlé dodání a záruku nejlepší kvality za přijatelné ceny.

Požadujete jen několik kusů matrací? Využijte nabídky z akcí 1+1.

Potřebujete větší množství matrací nebo kompletní objednávku pro Vaše ubytovací zařízení? Zpracujeme pro Vás zdarma výhodnou individuální nabídku. Kontaktujte nás.