Zrychlili jsme termín dodání. Objednávku odesíláme maximálně do 12 hodin.
Matrace doručíme po Praze již dnes!

Rošty do úložného prostoru

Banner
Showing 1 - 5 of 5 items
male-spotrebice Cofidis

Rošty do úložného prostoru


Lamelové rošty s vstupem do úložného prostoru postele jsou inovativním řešením pro zvýšení úložného prostoru a optimalizaci prostoru v ložnici. Tyto speciální rošty umožňují snadný přístup do úložného prostoru buď z boční strany postele nebo z nožní části, díky integrovaným pantům.

Rošty s vstupem do úložného prostoru jsou k dispozici také ve variantě polohovací, což znamená, že si můžete vybrat z široké škály těchto specializovaných roštů do postele. Většina standardních roštů s vstupem do úložného prostoru je skladem a dostupná v běžných rozměrech.

Takovýto výklopný rošt umožňuje snadné využití úložného prostoru pod postelí. Jednoduše můžete vyklopit rošt a získat přístup k uloženým věcem. Pohodlné zvedání roštu je zajištěno pístem. Výklopné rošty jsou ideální pro použití s pěnovými matracemi, které lze snadno zvedat spolu s roštem.

Výklopné rošty také pomáhají šetřit místo v ložnici, což je výhodné zejména v případech, kdy potřebujete maximalizovat prostor pro úložné možnosti. Nabízené výklopné rošty jsou vyrobeny v České republice a zajišťujeme pro ně záruční a pozáruční servis, stejně jako prodej náhradních dílů. V případě potřeby je také možné výrobu výklopných roštů na zakázku ve specifických rozměrech.